
Автомобільні LED лампи 45W Sigma D2S 6000K 10000LM
- Готово до відправки
- Код: 47590
2 490 ₴/комплект
Опис
Led лампи Sigma D2S мають правильні світлодіоди, що дає в абсолютній більшості лінз максимально хороше та зфокусоване яскраве світло. Розміри ламп відповідають ксеноновим, тому легко і правильно стають замість штатних ксенонових.
Ці світлодіодні лампи мають чіпи CPS-4575. Тому реальний світловий потік на одну лампу перевищує 5000 Lm. Тому якщо штатний відбивач лінз зберігся в нормальному стані - Ви отримаєте чудовий приріст проти ксенонових ламп.
Система охолодження із застосуванням вакуумної тепловідвідної трубки. При нагріванні газ, що знаходиться у вакуумній трубці, починає циркулювати і дозволяє більш ефективно відводити тепло від чіпа до системи охолодження. Дозволяє покращити систему охолодження, зробивши корпус лампи менше, при цьому збільшивши потужність і термін служби.Допомагає надійному охолодженню кулер, завдяки цьому тепло активно відводиться від радіатора, що дає змогу чіпам правильно працювати при любих погодних умовах.
Відмінна альтернатива ксенону, та потужніша за нього. Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце D2S, а також підключення живлення. Окрім цього, світлодіодні лампи працюють виділяють набагато меншу температуру ніж ксенон. Тому чим з меншим пробігом автомобіля їх встановите, тим в кращому стані залишаться штатні лінзи та не будуть вигорати відбивачі.
При заміні штатних ламп на світлодіодні такого типу помилок не буде, так як лед мають обманку та споживають так само як і ксенонові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | D1S |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | D1S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 490 ₴/комплект




