Топ

Автомобільні лед лампи DRIVEX PA-08P H7 5500K 30W 9-32V 7000Lm (комплект)
- Готово до відправки
- Код: DR-00002119
1 000 ₴
999 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи DriveX PA-08P H7 30W 9-32V 5.5K
Яскравість та продуктивність: Ці LED лампи забезпечують значно більший світловий потік, ніж традиційні галогенові лампи, зробивши вашу видимість на дорозі краще.
Ефективність та довговічність: Знижене енергоспоживання та тривалий ресурс роботи роблять ці лампи більш ефективними та довговічними, ніж галогенові лампи.
Характеристики:
- Напруга (В): 9-32
- Цоколь: H7
- Потужність (ВТ): 30
- Температура кольору (К): 5500
- Колір світла: Холодний білий
- Наявність CAN: Ні
- Тип оптики, що рекомендується: Рефлектор
- Тип драйвера: Внутрішній
- Тип елемента LED: 7035
- Тип охолодження: Пасивне
- Товарна лінійка: PA-08P
- Вид: LED лампа головного світла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 32 В, 9 В, 30 В, 10 В, 12 В, 18 В, 24 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H7 |
- Ціна: 999 ₴





