
Автомобільні лед лампи DriveX PA-08P H4 5500K 30W 9-32V 7000Lm (комплект)
- Готово до відправки
- Код: DR-00002116
1 400 ₴
1 399 ₴
Світлодіодні LED автолампи DriveX PA-08P H4 5500K 30W 9-32V 7000Lm
LED-лампи серії DriveX PA-08P — це компактність, надійність і сучасний дизайн. Ласкаво просимо у світ LED ламп серії DriveX PA-08P, де компактність, висока надійність і сучасний дизайн поєднуються для забезпечення чіткого світла та виділення меж світлової плями!
Переваги:
Компактний розмір, як у галогенової лампи:
Лампи серії DriveX PA-08P пропонують компактний розмір, який максимально наближений до габаритів галогенових ламп. Це зробить ваш автомобіль стильним і сучасним.
Світловий потік:
З реальним світловим потоком 7000 Лм, яскравіше, ніж будь-які галогенові лампи. Ці лампи забезпечують чітке та яскраве світло з чіткою кордоном світлової плями. Вони забезпечать вам чудову видимість на дорозі.
Внутрішній драйвер:
Лампи обладнані внутрішнім драйвером і можуть працювати в діапазоні напруги від 9 В до 32 В, що робить їх сумісними з будь-якими типами транспорту.
Пасивне охолодження з міддю:
Лампи мають пасивну систему охолодження, виготовлену з міді, яка гарантує стабільність і надійність роботи.
LED-лампи серії DriveX PA-08P — це ідеальний спосіб покращити видимість на дорозі та надати вашому автомобілю стильного вигляду. Забезпечте собі безпеку та стиль із цими лампами!
Переваги моделі:
- Компактні розміри, висока надійність, сучасний дизайн
- Світловий потік: 7000 Лм
- H4/Н1/Н3 — лампи за розміром максимально наближені до галогена
- Температура кольору: 5500K
- Тип LED елемента: 7570 (CSP)
- Тип охолодження: пасивний (радіатор)
- Тип драйвера: внутрішній
- Потужність: 30 Вт / 15 Вт — робоча
- Напруга: 9-32 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | H4 |
- Ціна: 1 399 ₴




