
Якісні лампи MICHI MI LED H11 (5500K) - 55W 12-24V
- Готово до відправки
- Код: 59629
2 199 ₴/пара
1 899 ₴/пара
Комплект світлодіодних LED ламп MICHI MI LED H11 (5500K)
Світлодіодні лампи MICHI MI LED є яскравими світлодіодними лампами зі світловим потоком 7600 Лм. Світлодіод забезпечує максимальну світловіддачу при стабільній роботі без перегріву та шкоди для рефлектора фари. Двоконтурна система охолодження має пасивний радіатор та активний вентилятор. Завдяки новітній інтелектуальній електронній системі стабілізації напруги та температури, лампи MICHI стабільно працюють у будь-яких погодних умовах при температурі від -40 до +120 С. Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійну установку лампи у фару автомобіля або мототехніки.
Технічні характеристики:
• Потужність: 55 W
• Напруга: 12 - 24 V
• Світлова температура: 5500К
• Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора та пасивного радіатора
• Матеріал корпусу: авіаційний алюміній
• Клас захисту: IP67
• Діапазон робочих температур: від -40°С до +120°С.
• Драйвер: Зовнішній
• Вбудована обманка: CAN-BUS
• Гарантія – 24 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 7600 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H11 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | H11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 899 ₴/пара

