
LED лампи H1 MICHI MI LED Can H1 (5500K) - 50W
- Готово до відправки
- Код: 56697
2 010 ₴/комплект
Комплект світлодіодних LED ламп MICHI MI LED Can H1 (5500K)
Світлодіодні лампи MICHI MI LED є яскравими світлодіодними лампами зі світловим потоком 7000 Лм. Світлодіод забезпечує максимальну світловіддачу при стабільній роботі без перегріву та шкоди для рефлектора фари. Двоконтурна система охолодження має пасивний радіатор та активний вентилятор. Завдяки новітній інтелектуальній електронній системі стабілізації напруги та температури, лампи MICHI стабільно працюють у будь-яких погодних умовах при температурі від -40 до +120 С. Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійну установку лампи у фару автомобіля або мототехніки.
Технічні характеристики:
• Потужність: 50 W
• Напруга: 12 - 24 V
• Світлова температура: 5500К
• Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора та пасивного радіатора
• Матеріал корпусу: авіаційний алюміній
• Клас захисту: IP67
• Діапазон робочих температур: від -40°С до +120°С.
• Драйвер: Зовнішній
• Вбудована обманка: CAN-BUS
• Гарантія – 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | H1 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | H1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 010 ₴/комплект





