
Автомобільні лінзи 66ват 3.0 дюйми AOZOOM TORSSEN 2.5'' S25 Laser
- Готово до відправки
- Код: KXN-i5s2
10 119 ₴/комплект
8 120 ₴/комплект
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 2.5'' S25 Laser
Переваги, які ви відчуєте одразу
Потужний світловий потік
Яскраве біле світло з температурою 6000K створює чіткий європейський світловий пучок для правостороннього руху.
Живий, насичений промінь підсвітить кожен метр дороги та додасть впевненості під час руху.
Безпека та надійність
Світловий промінь з правильним розподілом і чіткою світлотіньовою межею не засліплює зустрічний транспорт, відповідає стандартам і підходить для інтеграції в штатні фари.
Гібридна система охолодження
Поєднання металевого радіатора та ефективного вентилятора забезпечує стабільну температуру LED-чіпів Genesis Photonics (Тайвань) навіть у складних умовах.
Технічні характеристики
- Діаметр лінзи: 2.5" (63 мм)
- Сумісність з масками: під 2.5"
- Колірна температура: 6000K
- Місце встановлення:
- штатне місце лінзи D1S / D2S / D3S / D4S / D5S / D8S тощо
- врізним способом замість ламп H4 / H11 / H7 / HB3 /HB4
- Вбудований LED-контролер
- Система з 1 діоду та 1 відбивача;
- Система охолодження: радіатор + вентилятор
- Живлення: 9-16В
- Потужність: 45 Вт/70Вт (CanBus сумісність)
- LED-чіпи: 9шт +2шт Laser led, Genesis Photonics
- Світловий потік: 14 000 Лм (7 000 Лм на одну лінзу)
- Гарантія: 24 місяці
TORSSEN 2.5'' S25 Laser — це модернізація, яку ви відчуєте з перших метрів.
Переходьте на інноваційне та безпечне LED-освітлення нового покоління!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 63 мм |
| Кількість світлодіодів | 11 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 70 Вт |
| Регулювальні мотори | Без моторів |
| Регулювання фар | Механічне |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Основні | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
- Ціна: 8 120 ₴/комплект








