
Автомобільні світлодіодні лінзи KAIXEN x2 AOZOOM 3.0 50/58W 5500K (комплект)
- Готово до відправки
- Код: KXN-X2
7 470 ₴
6 579 ₴
Світлодіодні лінзи для автомобіля KAIXEN X2
Зустрічайте KAIXEN X2 – нову сучасну модель світлодіодних лінз від відомої фабрики YeuZhao, що представляє собою ідеальне поєднання інновацій та високоякісного виконання.
Переваги BiLed Kaixen X2 3.0 дюйми
Передова Технологія Освітлення: Ця новинка оснащена двома чіпами та двома відбивачами, що істотно покращує яскравість центральної зони освітлення. Така конструкція забезпечує виняткову видимість на дорозі, зробивши вашу їзду безпечнішою та комфортнішою.
Компактний та Ефективний Дизайн: Лінзи KAIXEN X2 мають компактний корпус із відмінним обдувом. Полегшена конструкція лінзи не тільки забезпечує легкість встановлення, але й ефективно запобігає перегріву, продовжуючи термін служби лінз.
Ідеальне Розподілення Світла: Завдяки продуманому дизайну, світло розподілене дуже рівномірно, забезпечуючи ідеальну видимість без створення сліпучих ефектів для інших учасників дорожнього руху.
Технічні Характеристики: Модель X2 ідентична моделі X3 за своїми технічними характеристиками, але відрізняється відсутністю хвоста для установки в рефлекторні фари. Вона комплектується рамкою стандарту HELLA 3R, роблячи її ідеальним вибором для заміни старих і вигорівших лінз.
Гарантія Якості: Наша впевненість у якості і надійності світлодіодних лінз KAIXEN X2 підкріплена 24-місячною гарантією.
Світлодіодні лінзи KAIXEN X2 – це вибір професіоналів, які цінують якість, довговічність та інноваційність у кожній деталі свого автомобіля.
Характеристики лінзи:
- Розмір лінзи: 3 Дюйма
- Колірна температура: 5500K (супер білий)
- Робоча напруга: 9 - 16 Вольт
- Потужність в ближньому режимі: 50* Ватт
- Потужність в дальньому режимі: 58* Ватт
- Тип охолодження: активний кулер
- Матеріал відбивача: пластик
- Клас пило-вологозахисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
- Дистрибьютор: KAIXEN LLC
* потужність лінз в режимі дальнього і ближнього світла заміряна нами на лабораторному блоці живлення і може відрізнятись від заявленої виробником.
Інформація для масок:
- Тип кріплення: засувка
- Розмір: 3.0 дюйма
Комплектація:
- 2 х Бі-світлодіодні лінзи KAIXEN x2 3.0 дюйма, набір кріплення за гайку.
Підключення:
- Червоний провід- плюс, чорний провід - мінус (ближнє світло)
- Чорний провід - плюс, чорний провід - мінус (дальнє світло - шторка)
- У всіх модулях Kaixen встановлений захист від неправильної полярності при підключенні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaixen |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 70 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 58 Вт |
| Регулювальні мотори | Без моторів |
| Регулювання фар | Механічне |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Основні | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
- Ціна: 6 579 ₴

