
Автомобильні Міні лінзи 75 ват AOZOOM H4 (рестайлинг 2024)
- Готово до відправки
- Код: AZM-H4
3 870 ₴/пара
3 499 ₴/пара
-10%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка! Aozoom H4 з міні лінзою другого покоління!
Зануртесь у світ інновацій з лінзованими світлодіодними лампами H4 від Aozoom. Це модель рестайлінгу 2024 року, оновлена і покращена для вашого комфорту та безпеки на дорозі. Світловий промінь став ширший і набув правильної форми завдяки передовим технологіям компанії AoZoom. У режимі дальнього світла два чіпи працюють на повну потужність і в сумі споживають понад 70 Вт. При цьому, чіп дальнього світла має власну лінзу.
Переваги:
- Фокусований світловий потік: Лінза забезпечує ідеальну видимість, зосереджуючи світло і запобігаючи його розсіюванню.
- Ефективність: Завдяки передовим технологіям лампи Aozoom створюють яскраве світло при мінімальному енергоспоживанні.
- Безпека: Правильно налаштовані лінзи знижують ризик осліплення водіїв на зустрічній смузі.
- Довговічність: Продумана система відведення тепла гарантує тривалий термін служби.
- Продуктивність в будь-яких умовах: З лампами Aozoom ви отримаєте відмінну видимість навіть в складних погодних умовах.
Характеристики:
Цоколь: H4.
Колірна температура: 6000 K.
Потужність: 40-75 Вт.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aozoom |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 75 Вт |
| Тип лампи | H4 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 499 ₴/пара



