
Автомобільні LED лампи KAIXEN K5 H4 6000K 55W CAN BUS 10000 Lm
- Готово до відправки
- Код: KXN-K5H4
3 440 ₴/комплект
СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ KAIXEN K5 H4 (55W-6000K-CANBUS)
Серія K5 – це новітня пропозиція в асортименті світлодіодних ламп KAIXEN, розроблена з урахуванням потреб українського ринку у партнерстві з відомим виробником світлодіодного освітлення Aozoom Auto Lighting Co. Ltd. Компанія KAIXEN постійно працює над розвитком і удосконаленням своїх продуктів, представляючи щорічно оновлені лінійки, які поєднують переваги попередніх моделей із новітніми технологіями.
Кожен виріб KAIXEN відповідає строгим стандартам якості, завдяки суворому контролю на всіх етапах виробництва на заводах Aozoom, які оснащені передовим обладнанням для створення світлодіодної освітлювальної техніки. Всі процеси, включаючи контроль якості та розробку продукції, відбуваються відповідно до міжнародних стандартів IS09001: 2008 і TS16949.
Співпраця з Aozoom Auto Lighting Co. Ltd дозволила створити серію K5 – інноваційні LED лампи, які вирізняються відмінним балансом ціни та якості. Ці лампи, виготовлені з високоякісних матеріалів, забезпечують чудову видимість і безпеку на дорозі.
Як і інші продукти KAIXEN, лампи H4 серії K5 забезпечують точний і чіткий світловий потік, адаптований під стандарти галогенних ламп. Вони підвищують яскравість на 300% без небажаного розсіювання світла, тим самим забезпечуючи комфортне і безпечне водіння без засліплення водіїв зустрічних авто.
Характеристики ламп:
Тип цоколя: Н4
Найсучасніші світлодіоди Aozoom;
Міцний металевий корпус з ефективним алюмінієвим радіатором;
Високоефективний вентилятор на подвійних підшипниках кочення;
Загальна яскравість: 10000 Lm;
Споживання: 55 Вт;
Напруга: 9-16 В;
Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaixen |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В, 10 В |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | H4 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 440 ₴/комплект


