
Автомобільні лінзи 3.0 BI-LED лінзи TORSSEN Ultra 9
- Готово до відправки
- Код: 2021014
11 890 ₴
9 706 ₴
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN Ultra 9
Це комплект світлодіодних Bi - Led лінз генерація 2022 від TORSSEN . Застосовується заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN Ultra 9 є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля.
Технічні характеристики:
Діаметр-3" (76мм);
Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3";
Колірна температура: 6000K;
Місце встановлення-штатне місце лінзи;
Зовнішній контролер LED;
Подвійна система охолодження: радіатор+вентилятор
Живлення 9-16V;
Потужність 48Вт/52Вт;
Світловий потік: 12000Лм на дві лінзи (6000Лм одна лінза)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Регулювання фар | Механічна |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
- Ціна: 9 706 ₴



