
Коаксіальна акустика 6x9 овали MTX TX669C
- Готово до відправки
- Код: 202301455
8 569 ₴/пара
8 311,93 ₴/пара
Коаксіальна акустика MTX TX669C (6x9 дюймів, 2-смугова коаксіальна, 4 Ом, 120 Вт RMS, пікова потужність 835 Вт) – це високоякісні коаксіальні динаміки. Вони можуть витримувати величезну потужність, і ви не можете уявити якість звуку, яке вони можуть відтворювати. Вони оснащені найкращим: Алюмінієва рама MTX для оптимальної жорсткості, мембрана з пресованого паперу для більшої музичності, деталізації та тепла, гігантський магніт для неймовірної потужності, дуже велика звукова котушка TSV TIL діаметром 35 мм для всебічної деталізації та керування потужністю завдяки покращеному охолодженню, неодимовий магніт твітер і шовковий купол діаметром 28 мм для плавного динамічного звучання, гумова підвіска, що витримує великі відхилення.
Загальні характеристики- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: овальний 15x23 см (6x9)
- Номінальна потужність (RMS): 120 Вт
- Максимальна потужність: 835 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 20 - 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 95,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 28 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 35 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферріт
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Зовнішній діаметр, мм: 166.62 х 239.23
- Настановний діаметр, мм: 148.21
- Встановлювальна глибина, мм: 86
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 835 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 28000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 95.5 дБ |
- Ціна: 8 311,93 ₴/пара





