
Коаксиальная акустика 13см MTX TX250C
- Готово до відправки
- Код: 202301445
2 085 ₴/пара
Опис
Автоакустика MTX TX250C
Коаксіальна акустика MTX TX250C (5,25 дюйма, 2-смугові коаксіальні, 55 Вт RMS, пікова потужність 380 Вт) відрізняються якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковим оздобленням.
TX250C рекомендується використовувати з невеликим сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTT8P RTP8 RTU8P або RTF10P для посилення низьких частот.
Якість динаміка на 2/3 залежить від якості збирання. Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима.
Щоб насолодитися всією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, такий як TX2275 або TX2450, потужність і музичність якого перетворюють музику.
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 5.25" (13 см)
- Номінальна потужність (RMS): 55 Вт
- Максимальна потужність: 380 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 60 - 22000 Гц
- Чутливість (SPL): 91,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
ВЧ динаміка
- Діаметр ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани: масла
- Матеріал магніту: Неодим
НЧ динамік
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферріт
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр, мм: 135.9
- Діаметр установки, мм: 118.5
- Встановлювальна глибина, мм: 49
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 55 Вт |
| Максимальна потужність | 380 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 91.5 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 085 ₴/пара



