
Коаксиальная акустика 13см German Maestro CC 5008 IV 2Ohms Installer Version
- Готово до відправки
- Код: 06543
8 100 ₴/пара
Описание
German Maestro CC 5008 IV 2 – двосмугова акустика коаксіального типу, розроблена найкращими німецькими фахівцями у сфері автозвуку. Розробка та конструювання обладнання відбувається в Німеччині.
Процес виробництва повністю контролюється кваліфікованими фахівцями та при цьому використовуються унікальні технології. Наприклад, щоб зробити звучання акустики максимально приємним і чистим, воно тестується не на звичайних вимірювальних приладах, а за допомогою камери з лушпиння і штучного вуха. Для вимірювання застосовується психоакустична методика - щоб адаптувати відтворення під сприйняття людиною.
Все це характеризує модель, що розглядається, як професійне обладнання преміального сегмента, здатне вразити навіть вимогливого слухача.
Переваги
German Maestro CC 5008 IV 2 відноситься до акустики преміального сегмента, так як комплектація і характеристики цієї моделі значно превходять більшість аналогічних розробок. За багатьма параметрами ці динаміки немає рівних серед устаткування у своєму класі.
Додатковим плюсом придбання даної продукції є надання в комплекті з нею всіх аксесуарів та настановного приладдя, необхідних для коректного монтажу та застосування.
Однак це далеко не остання перевага пристрою. До переліку його сильних сторін також включаються:
- Висока чутливість, що досягає значення 92 дБ;
- Широкий діапазон частот, доступних для відтворення, що знаходиться в межах від 55 Гц до 28000 Гц;
- Герметичність корпусу та міцність, що забезпечують захист від згубного впливу вологи, а також пошкоджень механічного характеру;
- застосування ручної праці при складанні, що забезпечує додатковий контроль якості пристрою;
- Можливість підключення через Bi-Wiring & Bi-Amping;
- Ергономічний дизайн, справаний установку більш простий, швидкий і комфортний;
- Варіативність під час встановлення (можливий монтаж як зовнішнім, так і прихованим способом).
German Maestro CC 5008 IV 2 – ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати потужну акустичну систему порівняно невеликих габаритів.
Звичайно, придбання та встановлення такої апаратури вимагатиме суттєвих витрат, проте якість відтворення та експлуатаційні характеристики повністю виправдають вкладені кошти.
Загальні характеристики- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 5.25" (13 см)
- Номінальна потужність (RMS): 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 - 28 000 Гц
- Чутливість (SPL): 92 дБ
- Опір котушки: 2 Ом
- Діаметр ВЧ: 30 мм
- Матеріал мембрани: Титан
- Матеріал магніту: Неодим
- Матеріал дифузора НЧ: Поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферит
- Зовнішній діаметр, мм: 130
- Настановна глибина, мм: 59
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GermanMAESTRO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 92 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований підсилювач | Немає |
| Корпус сабвуфера | Немає |
| Максимальний діапазон частоти | 28000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 8 100 ₴/пара





