
Комплект світлодіодних ламп Infolight F3-Pro H1 30W
- Готово до відправки
- Код: Infolight F3-Pro H1
1 318 ₴/комплект
1 199 ₴/комплект
Модельний ряд світлодіодів торгової марки Infolight поповнився новинкою Infolight F3-Pro H1
LED лампа має пасивне охолодження LED діодів CSP.
Мають убудований драйвер, що працює в діапазоні напруги 9-16 V.
Потужність лампи Infolight F3 Pro H1 30W.
Колірна температура даних LED ламп – 6000 К.
Переваги Infolight F3-Pro:
- компактні
- зручні при встановленні
- За своїми габаритами трохи перевищують штатні галогенні лампи.
Світлодіодна лампа Infolight F3-Pro H1:
- максимальна потужність – 30W
- Тип діодів - CSP
- кількість діодів – 16
- Діапазон робочої напруги – 9-16В
- світловіддача – 5600 lm
- колірна температура – 6000K
- пасивна система охолодження.
- у комплекті – 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Infolight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 8 В, 9 В, 12 В, 10 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Драйвер: | Вбудований |
| Робоча напруга: | 12V |
| Кельвіни: | 6000K |
| Потужність, Вт | 30W |
| Светоотдача | 5600lm |
| Цоколь лампи | H1 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Тип світлодіодів | CSP |
- Ціна: 1 199 ₴/комплект








