
Led лед H1 лампи 30W Sho-Me F1 в легковий автомобіль біле світло в дальнє ближнє світло + протитуманки
- Готово до відправки
- Код: SM F1 H1
1 998 ₴
Світлодіодні лампи Sho-Me F1 H1 30W (пара)
1. Sho-Me F1 H1 6000K 30W - це світлодіодна лампа може служити відмінною заміною для ксенону або галогенових ламп і стане гарантією хорошої видимості у нічний час доби. Конструкція проста, безпечна з високою вібростійкою, за рахунок відсутності джерела небезпеки. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу і навичок електрика.
2. Тип цоколя H1/P14,5s предназначен в фары головной оптики для дальнего света, ближнего и противотуманного.
3. Система охлаждения пассивная, представленная гибким радиатором в виде ленточных элементов, с высокой площадью теплоотвода и повышенной теплоотдачей. Он позволяет поддерживать оптимальную температуру источников освещения. Диапазон рабочих температур от -40С до +80С.
4. Источник света шесть светодиодных элементов Philips Lumileds ZES, которые расположены на том месте где в галогенных лампах находится нить накаливания, поэтому дают хорошую светотеневую границу.
5. При потребляемой мощности 30 Вт, сила светового потока - 6000 Лм. Цветовая температура 6000 К, это означает, что лампы дают яркий белый свет, но с холодным голубым оттенком. Рабочее напряжение от 11 до 30 В. Для стабилизации напряжения, управления лампой и корректной её работе в комплект входит внешний контроллер.
В комплектацию входит две лампы с контроллером и инструкция по эксплуатации.
Характеристики:
- Бренд: SHO-ME
- Головна оптика: дальнє світло, протитуманна, ближнє світло
- В комплекті: 2 лампи
- Колір світіння: блакитний
- Колірна температура: 6000 K
- Світловий потік лампи: 6000 Лм
- Потужність лампи: 30 Вт
- Напруга: 20, 12, 11, 24, 16, 30 В
- Цоколі H: H1
- Цоколі P: P14.5s
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор гнучкий
- Кількість світлодіодів: 6
- Тип світлодіодів: Philips Lumileds ZES
- Кількість контактів: 2
- Упаковка: картонна
ГАРАНТІЯ 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sho-Me |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип лампи | H1 |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвіни: | 6500K |
| Потужність, Вт | 30W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 6000lm |
| Тип світлодіодів | Philips Lumileds Z ES |
| Цоколь лампи | H1 |
- Ціна: 1 998 ₴




