
Автомобільні лед led Н1 лампи Sho-Me F4 40ват в легковик та вантажівку біле світло радіатор+кулер
- Готово до відправки
- Код: SM F4 H1
2 295 ₴
Світлодіодні лампи Sho-Me F4 H1 40W (пара)
1. Sho-Me F4 H1 6500K 40W - це нові світлодіодні лампи послужать відмінною заміною для оригінальних, за рахунок використання ефективних кристалів G-XP LED chip.
2. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу і навичок електрика, заміна проводиться самостійно згідно інструкції, а розмір відповідає стандартам посадкових місць у фарі.
3. Робоча напруга від 9 до 32 В, дозволяє використовувати лампи в легкових і вантажних автомобілях. Для стабілізації напруги і управління в комплект входить зовнішній драйвер, який оберігає від стрибків в електричній системі автомобіля.
4. Тип цоколя H1 встановлюється в фари головної оптики автомобіля для дальнього світла, ближнього світла й протитуманного.
5. Система охолодження активна, представлена радіатором з вбудованим всередині кулером, це самий надійний і ефективний спосіб відведення тепла від світлодіодних елементів, з допомогою якого теплообмін відбувається більш інтенсивніше, тим самим це збільшує ресурс ламп. При робочій температурі від -40 до +80℃ термін експлуатації 50 000 годин. Рівень захисту IP67.
6. Джерело світла шість потужних світлодіодних елементів, типу G-XP LED chip, які розташовані на тому місці, де у галогенних лампах знаходиться нитка розжарювання, тому дають хорошу світлотіньовий кордон.
7. При загальної споживаної потужності в 40 Вт, сила світлового потоку двох ламп становить 6000 Лм. Випромінюють світло з колірною температурою до 6500, це яскравий білий світ з холодним блакитним відтінком.
У комплектацію входить дві лампи з драйверами і керівництво по експлуатації.
Характеристики:
- Бренд: SHO-ME
- Головна оптика: дальнє світло, протитуманна, ближнє світло
- В комплекті: 2 лампи
- Колір світіння: білий
- Колірна температура: 6500 K
- Світловий потік лампи: 6000 Лм
- Потужність лампи: 40Вт
- Напруга: 12, 24, 20, 16, 9, 32 В
- Цоколі H: H1
- Цоколі P: P14.5s
- ПЕРЕВАГИ: вологозахист
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор+кулер
- Кількість світлодіодів: 6
- Кількість контактів: 1
- Упаковка: картонна
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sho-Me |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | H1 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| CANBUS(обманка): | Є |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвіни: | 6500K |
| Потужність, Вт | 40W |
| Робоча напруга: | 24V |
| Светоотдача | 6000lm |
| Тип світлодіодів | G-XP |
| Цоколь лампи | H1 |
- Ціна: 2 295 ₴





