
Комплект світлодіодних ламп H1 Sho-Me F6 32W в авто 6500К біле світло з радіатором та кулером
- Готово до відправки
- Код: SM F6 H1
1 594 ₴
Світлодіодні лампи Sho-Me F6 H1 32W (пара)
1. Це комплект світлодіодних ламп, серії F6 від виробника SHO-Me, головною особливістю яких є технологічність і компактність конструкції.
2. Встановлення ламп проводиться в блок фар головного світла. Конструкція лампи дозволить легко встановити її в роз'єм під цоколь H1(P14,5s), завдяки зменшеному розміру радіатора. Корпус зроблений з авіаційного алюмінію, що дає хороші теплообмінні характеристики.
3. Правильне розміщення діодів G-CR на лампі дає чітку світло-тіньову межу, що забезпечує вам і водіям зустрічних автомобілів комфорт під час нічної їзди.
4. Має зовнішній драйвер, який працює в діапазоні напруги 11-30 В.
5. Якщо порівнювати з галогенними, LED-лампа SHO-ME F6 випромінює в 3 рази більше світла на одну одиницю потужності без значного перегріву, має більшу температуру світіння, стійка до вібрації, має більший термін експлуатації (50000 годин проти 500 годин галогену).
6. Розпал лампи становить 0,1 секунду, що дає змогу лампі досягати максимальної температури світіння (6500К) миттєво.
7. Охолодження забезпечує безшумний кулер зі швидкісним вентилятором, який закріплений на зворотному боці цоколя. Він створює концентрований потік повітря для охолодження плати і розміщених на ній світлодіодів.
8. Потужність: 32 W. Живлення: 11-30 V, дає змогу встановити діоди практично на будь-який транспорт.
У комплект входять дві лампи.
Характеристики:
- Бренд: SHO-ME
- Головна оптика: протитуманна, ближнє світло, дальнє світло
- У комплекті: 2 лампи
- Колір світіння: білий
- Колірна температура: 6500 K
- Світловий потік лампи: 5000 Лм
- Потужність лампи: 32 Вт
- Напруга: 11, 12, 16, 20, 24, 30 В
- Цоколі H: H1
- Цоколі P: P14,5s
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор+кулер
- Кількість світлодіодів: 6
- Тип світлодіодів: G-CR
- Кількість контактів: 2
- Країна виробник: Китай
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sho-Me |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 32 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | H1 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Вбудований |
| Кельвіни: | 6500K |
| Потужність, Вт | 32W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Светоотдача | 5000lm |
| Тип світлодіодів | G-CR |
| Цоколь лампи | H1 |
- Ціна: 1 594 ₴

