Топ

Автомобільні світлодіодні лампи циклон CYCLONE LED H7 6000K TYPE 38 60вт
- Готово до відправки
- Код: 001213
1 799 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лампи CYCLONE LED H7 6000K TYPE 38
- Запатентована система охолодження з використанням 2-х вакуумних трубок, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера, контролем температури чіпів, стабілізатором вихідної напруги та струму. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього рядка служби .
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла;
2. Стійкість до перепадів напруги;
3. Стійкість до вібрації;
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор+ вентилятор
5. Компактний розмір
6. Зовнішній драйвер
7. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H7;
- Світловий потік: 14000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Потужність - 60W
- Напруга живлення: 9-16В
- Посадкова глибина –36 мм;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 18 В, 32 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | H7 |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 799 ₴/пара






