Подарунок

LED лінзи AMS ORIGINAL A3 MAX TRUCK 5500K 3.0 F/R 61/68W МАN / DAF / VOLVO в фуру / у вантажівку (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 44559
8 090 ₴
6 990 ₴
-14%
+380 (93) 190-10-33
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 555 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «LED лінзи AMS ORIGINAL A3 MAX TRUCK 5500K 3.0 F/R 61/68W МАN / DAF / VOLVO в фуру / у вантажівку (комплект)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лінзи AMS ORIGINAL A3 MAX TRUCK 5500K 3.0 F/R
- Світлодіодні лінзи головного світла 3" (70 мм);
- Установка в лінзовану оптику (стандарт кріплення Hella3), а також рефлекторну оптику (адаптери цоколів H4, H7, HB3, HB4);
- Світлова температура 5500K, комфортне біле світло;
- Потужність 61 Вт (ближнє світло), 68 Вт (дальнє світло);
- Система з 2 діодів та відбивачів;
- Вбудований драйвер живлення;
- Активна система охолодження (вентилятор + радіатор);
- Система інтелектуального термоконтролю;
- Номінальна напруга 24 Ст.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMS |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 70 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Лампи в комплекті | Діодні |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 68 Вт |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Сумісність з маркою | Volvo, Daf |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Основні | |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 24 В |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 6 990 ₴















