
Пасивний сабвуфер Match PP 7E-D 400вт
- Готово до відправки
- Код: 14877
10 350 ₴
Опис
Підходящі баси для будь-яких цілей – ці сабвуфери є ідеальним доповненням до підсилювачів MATCH Plug & Play. Виберіть правильну комбінацію залежно від місця у багажнику та ваших вимог до максимального рівня звукового тиску.
Ці сабвуфери дійсно доводять, що розумне поєднання підсилювача з великою технологією DSP та динаміка може призвести до глибоких та потужних бас у вашому автомобілі навіть з невеликим корпусом. Секрет полягає в «командній грі» обох компонентів – лише у поєднанні з підсилювачами MATCH Plug & Play ці сабвуфери зможуть забезпечити неперевершені акустичні характеристики, які вас здивують!
Функції
Надзвичайно компактний корпус Оптимізовано для підсилювачів MATCH Plug & Play Два 6,5-дюймові / 16,5-сантиметрові низькочастотні динаміки з паперовим дифузором, виготовленим вручну, і подвійною звуковою котушкою Подвійні вентильовані звукові котушки для мінімального ефекту компресії Стійкі до високих температур звукові котушки з великою висотою витків Найпростіше підключення через спеціальний кабель для сабвуфера Міцні металеві грати для ідеального захисту конусів низькочастотних динаміків
Характеристики
Максимальна вихідна потужність 400 Вт
Тип Пасивні
Типорозмір 6.5 (16.5)см
Номінальна потужність 200 Вт
Опір 2+2 Ом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Match |
| Країна виробник | Німеччина |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 86 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 48.3 Гц |
| Sd (площа дифузора): | 143 кв.см. |
| габаритні розміри (ДхШхВ): | 420х280х148 |
| діаметр звукової котушки сабвуфера: | 50.8 мм |
| матеріал дифузора сабвуфера: | непресований папір підсилений мінералами слюди |
| матеріал звукової котушки: | мідь |
| матеріал корзини сабвуфера: | литий алюміній |
| матеріал підвісу сабвуфера: | вспінена резина |
| типорозмір сабвуферного динаміка: | 6.5 " |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустичне оформлення | фазоінвертор (ФІ) |
- Ціна: 10 350 ₴







