
Світлодіодні лампи DriveX Світлодіодні лампи DriveX AL-01 PRO HB4(9006) 52W CAN 9-32V 6000K
- Готово до відправки
- Код: DR-00001403
1 500 ₴/пара
🔦 Підсвітіть свій шлях: Кращі Автомобільні Лампи в Україні!
🚗 Широкий вибір автоламп за вигідними цінами!
✨ Чому ми найкращі?
Великий вибір: Світлодіоди, ксенон, галоген – все під рукою!
Гарантована якість: Лампи лише від перевірених виробників.
Експрес-доставка: Отримайте замовлення швидко і без зайвого клопоту!
Дуже яскраве та сфокусоване світло встають без проблем під лінзу.
Найкраще співвідношення ціни та яскравості світла. Найяскравіша лампа у своєму ціновому діапазоні. Покращене фокусування СТМ за рахунок нової конструкції
Серія ламп DriveX AL-01 PRO має наступні характеристики:
Світловий потік: Реальний - 4850 Лм Маркетинговий - 12000 Лм у 5 разів яскравіша за галогенову лампу
Температура кольору: 6000K
Тип LED елементу: 3570 CSP
Тип охолодження: активний (радіатор з вентилятором)
Тип драйверу: зовнішній
Потужність: Заявлена виробником - 52 Вт Після 30 хв. роботи (при Т +20°C) - 50 Вт Напруга: 9-32 В (всі види техніки)
Покращене фокусування СТМ за рахунок нової конструкції
Переваги товару:
- Яскравість і Продуктивність: Ці LED лампи забезпечують значно більший світловий потік, ніж традиційні галогенові лампи, зробивши вашу видимість на дорозі кращою.
- Ефективність та Довговічність: Знижене енергоспоживання та тривалий ресурс роботи роблять ці лампи більш ефективними та довговічними, в порівнянні з галогеновими лампами.
- Комфорт для Очей: Температура кольору 6000K робить світло більш природним та комфортним для очей, уникнувши неприємного блиску. Також 6000К - це в першу чергу чітка видимість та стильність Вашого авто.
- Активне Охолодження: Використання технології активного охолодження з радіатором та вентилятором дозволяє підтримувати стабільну температуру та продовжує термін служби ламп.
- Більше Безпеки на Дорозі: Покращена видимість завдяки яскравому світлу робить водіння більш безпечним і допомагає вчасно реагувати на небезпеку.
- Економія Грошей: Низьке споживання енергії допомагає зменшити витрати на пальне.
Лампи DriveX серії AL-01 PRO - це не тільки найяскравіші лампи в своєму ціновому діапазоні, але й надійний спосіб покращити якість освітлення та зробити ваші подорожі набагато безпечнішими, як порівняно з галогеновими, так і з ксеноновими лампами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 32 В, 24 В |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | HB4 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | HB4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 500 ₴/пара







