Наша рекомендація

Автомобільні лед лампи DriveX AL-01 PRO H1 52W CAN 9-32V 6000K (комплект)
- Готово до відправки
- Код: DR-00001398
1 500 ₴
1 425 ₴
-5%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коротко про DriveX AL-01 PRO H1 52W CAN 9-32V 6K:
Потужність - 52W
Робоча напруга - 9-32 v
Колірна температура - 6000К
Цоколь: H1
Активне охолодження
Основна характеристика:
- Напруга (В): 9-32
- Цоколь: H1
- Потужність (ВТ): 52 Вт, після 30 хв. роботи (при t +20 ° C) - 50 Вт
- Температура кольору (К): 6000
- Колір світла: Холодний білий
- Наявність CAN: Так (80%)
- Тип оптики, що рекомендується: Універсальні
- Тип драйвера: Зовнішній
- Тип елемента LED: 3570 CSP
- Тип охолодження: Активне (радіатор із вентилятором)
- Товарна лінійка: AL-01 PRO
- Вид: LED лампа головного світла
- Гарантія (міс): 12
- Найкраще співвідношення ціни та яскравості світла.
- Найяскравіша лампа у своєму ціновому діапазоні.
- Поліпшене фокусування СТМ за рахунок нової конструкції
Світловий потік , в 5 разів яскравіший за галогенову лампу
- Реальний – 4850 Лм
- Маркетинговий – 12000 Лм
Переваги товару:
- Яскравість та продуктивність: Ці LED лампи забезпечують значно більший світловий потік, ніж традиційні галогенові лампи, зробивши вашу видимість на дорозі краще.
- Ефективність та довговічність: Знижене енергоспоживання та тривалий ресурс роботи роблять ці лампи більш ефективними та довговічними, ніж галогенові лампи.
- Комфорт для очей: Температура кольору 6000K робить світло більш природним та комфортним для очей, уникаючи неприємного блиску. Також 6000К – це насамперед чітка видимість та стильність Вашого авто.
- Активне охолодження: Використання технології активного охолодження з радіатором та вентилятором дозволяє підтримувати стабільну температуру та продовжує термін служби ламп.
- Більше Безпеки на Дорозі: Покращена видимість завдяки яскравому світлу робить керування більш безпечним і допомагає вчасно реагувати на небезпеку.
- Економія Грошей: Низьке споживання енергії допомагає зменшити витрати палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 36 В |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Цоколь | H1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 425 ₴






