
Автомобільна акустика 20см Voice ST-200 140ват
- Готово до відправки
- Код: 81620
1 850 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основна характеристика:
Акустика Voice ST – це оптимальний баланс між якістю звуку та вартістю. Розроблена для забезпечення високої гучності за мінімальних витрат, ця серія включає моделі різних розмірів, що відповідають будь-яким потребам. З меншою магнітною системою порівняно зі старшими моделями PX, Voice ST пропонує чисте та гучне звучання. Крутий панч надає насиченості та ритму, роблячи серію ST чудовим вибором для тих, хто хоче насолоджуватися потужним звуком.
Загальні характеристики
- Тип: Середньочастотна SPL / естрадна
- Типорозмір: 8" (20 см)
- Номінальна потужність (RMS): 70 Вт
- Максимальна потужність: 140 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 90 - 11 000 Гц
- Чутливість (SPL): 94 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр котушки: 1" (25,4 мм)
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал дифузора: Пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: Тканина
- Тип кошика: Штампована сталь
Розміри та упаковка
- Зовнішній діаметр: 209 мм
- Установчий діаметр: 182,5 мм
- Настановна глибина: 83 мм
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 11000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 90 Гц |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 8" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 94 дБ |
- Ціна: 1 850 ₴/пара




