
Сабвуферний динамік GAS MAX S1-15D1
- Готово до відправки
- Код: 3157
13 890 ₴
Сабвуферний динамік GAS MAX S1-15D1 – це:
Найкращі компоненти сучасного світу
Сабвуферний динамік в авто ГАС MAX S1-15D1 розроблений, щоб перевірити межі дозволеного та відповідати вашій відданості продуктивності та стилю. Створено для "хардкорних басистів" - з жорстким і міцним дифузором, що ідеально балансує приголомшливу потужність, вагу і чіткість.
Новітні технології
Пилозахисний ковпак виготовлений із сучасного матеріалу "IMPP" з унікальним 3D-дизайном, ідею якого запозичили із серії MAD S2. Але оскільки це MAX, GAS зробили ще один крок далі.
Неперевершений дизайн сабвуферу GAS MAX S1-15D1
Важко не погодитися, що дизайн цієї компанії – один із найкращих у світі автозвуку. Яскраві кольори однозначно привертають увагу аматора SPL систем. Але ще більшу привабливість надає їх надійний литий кошик, що робить їх справжнім монстром з бездоганним виглядом.
Сабвуфери серії MAX дозволять кожному знати, що ви є справжнім фанатом гучних та надійних систем. Кожному елементу приділено максимальну увагу при проектуванні цього монстра.
GAS Audio Power покаже всім, що ви досягли наступного рівня, рівня MAX. Але не варто забувати, щоб сабвуфер працював на такому рівні, потрібне дуже потужне живлення. GAS – лише найкраще, тільки максимальне!
Характеристики GAS MAX S1-15D1
- тип сабвуфера: динамік сабвуферний
- типорозмір сабвуферного динаміка: 15"
- потужність RMS: 1600 Вт
- максимальна потужність: 3200 Вт
- діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 200 Гц
- чутливість: 86 дБ
- опір: 1+1 Ом
- діаметр звукової котушки сабвуфера: 76.5 мм
- матеріал звукової котушки: мідь
- матеріал кошика сабвуфера: литий алюміній
- матеріал дифузора сабвуфера: непресований папір посилений мінералами слюди
- матеріал магніту сабвуфера: ферит
- матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- зовнішній діаметр: 396 мм
- монтажний діаметр: 350 мм
- монтажна глибина: 206 мм
- Fs (резонансна частота): 25.5 Гц
- Qts: 0.49
- VAS: 76.3 л
- Le (mH): 1.2
- Qms: 5.99
- Qes: 0.54
- Sd (площа дифузора): 829
- Xmax: 40
- вага: 14.6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 15" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 86 дБ |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 25.5 Гц |
| Sd (площа дифузора): | 829 кв.см. |
| діаметр звукової котушки сабвуфера: | 76.5 мм |
| матеріал дифузора сабвуфера: | непресований папір підсилений мінералами слюди |
| матеріал звукової котушки: | мідь |
| матеріал корзини сабвуфера: | литий алюміній |
| матеріал підвісу сабвуфера: | вспінена резина |
| монтажний діаметр: | 350 мм |
| тип сабвуфера: | динамік сабвуферний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 396 мм |
| Монтажна глибина | 206 мм |
- Ціна: 13 890 ₴









