
Компонентна акустика DLS ScandCase Active 2
- Готово до відправки
- Код: 3955
24 790 ₴/комплект
23 550,50 ₴/комплект
-5%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Двосмуговий комплект компонентів в елегантному чорному алюмінієвому корпусі, що включає середньочастотний динамік Scandia 165, високочастотний динамік Scandia 30 та кросовер Scandia XO2.
Загальні характеристики- Тип: Компонентна
- Типорозмір: 6.5" (16.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 4500 Гц
- Чутливість (SPL): 91 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 1.1" (30 мм)
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 1" (25.5 мм)
- Матеріал підвісу НЧ: Піногума
- Матеріал дифузора НЧ: Скловолокно
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Резонансна частота (Fs): 61 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 10.2 л
- Механічна добротність (Qms): 15.6
- Повна добротність (Qts): 0.54
- Електрична добротність (Qes): 0.55
- Площа дифузора Sd: 131 см2
- Зовнішній діаметр, мм: 165 мм
- Установчий діаметр, мм: 140 мм
- Настановна глибина, мм: 65 мм
- Кількість в упаковці: 4 шт. / комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 91 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований підсилювач | Немає |
| Корпус сабвуфера | Немає |
| Максимальний діапазон частоти | 4500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 23 550,50 ₴/комплект




