Топ

Компонентна автоакустика 165мм GAS MAD K2-64 на фронт ,глубокий бас
- Готово до відправки
- Код: 3167
4 690 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка по Україні!
Коротко про GAS MAD K2-64:
2-х смугова компонентна
Розмір акустики 6-6.5" (16-17см)
Номінальна потужність 120 Вт
Настановна глибина 60 мм
Компанія GAS Audio Power, родом із Швеції, продовжує розширювати кордони, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь!
GAS Audio Power MAD K2-64 – це:
- Рішення, яке задовольнить кожного
- Продуктивність кожного елемента
- Розроблено для довговічності
- Дизайн, що розробляється найкращими конструкторами Європи
Серія MAD дає зрозуміти кожному, що ви є справжнім фанатом якісних та надійних систем. Кожному елементу приділено максимальну увагу при проектуванні цих крутих динаміків.
Характеристики
- тип АС: компонентна
- типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- рекомендовано для: якісний звук (SQ)
- кількість смуг: 2 смугова
- потужність RMS: 120 Вт
- максимальна потужність: 240 Вт
- діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 21000 Гц
- чутливість: 92 дБ
- опір: 4 Ом
- діаметр звукової котушки НЧ/СЧ: 25.5 мм
- матеріал корзини НЧ/СЧ: штампована сталь
- матеріал дифузора НЧ/СЧ: поліпропілен IMPP
- матеріал магніту НЧ/СЧ: Ферріт
- матеріал підвісу НЧ/СЧ: Бутилкаучук
- звукова котушка ВЧ: 25 мм
- матеріал мембрани ВЧ: шовк
- матеріал магніту ВЧ: неодим
- Fs (резонансна частота): 70 Гц
- Qts: 0.93
- VAS: 10.8 л
- Qms: 3.6
- Qes: 1.2
- зовнішній діаметр: 165 мм
- монтажний діаметр: 145 мм
- монтажна глибина: 60 мм
- захисні решытки: є в комплекті
- вага: 2.1 кг
- термін гарантії: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,7" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 92 дБ |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 70 Гц |
| діаметр звукової котушки НЧ/СЧ: | 25.5 мм |
| захисні решітки: | є в комплекті |
| Звуку котушка ВЧ: | 25 мм |
| матеріал дифузора НЧ/СЧ: | поліпропілен IMPP |
| матеріал корзини НЧ/СЧ: | штампована сталь |
| матеріал магніту ВЧ: | неодим |
| матеріал мембрани ВЧ: | шовк |
| матеріал підвісу НЧ/СЧ: | Бутілкаучук |
| монтажний діаметр: | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Монтажна глибина | 60 мм |
- Ціна: 4 690 ₴/пара










