
Автоакустика GAS MAD PX2-64
- Готово до відправки
- Код: 11312
3 090 ₴/пара
Коротко про GAS MAD PX2-64:
2-х смугова коаксіальна
Розмір акустики 6-6.5" (6-17 см)
Номінальна потужність 100 Вт
Настановна глибина 74 мм
Ціна вказана за 2 динаміка
Чим голосніше це стає, тим ми щасливіші. Саме з цієї причини ми створили щось екстраординарне. Повнодіапазонний 6,5-дюймовий коаксіальний динамік, що має чистий потенціал звукового тиску. Розмістіть MAD PX2-64 будь-де: у шафі, на дверях автомобіля, на задній полиці або будь-де. Все залежить від вас, але переконайтеся, що вам заздрять усі, кого ви знаєте. Покажіть їм, що у вас є, і зробіть це якнайголосніше!
З ПРИСТРАЮСТЮ ПРО ГУЧНІСТЬ
Будьте готові поставити свою улюблену пісню в чергу та довести свою звукову систему до краю! MAD PX2-64 оснащений посиленим паперовим дифузором та п'єзоелектричним твітером, який забезпечить вам приголомшливий музичний смак. Він створений для рівня звукового тиску, стійкий до перевантажень та має розширений повний діапазон. Один динамік, який зробить все це, і зробить це справді добре.
Створено бути божевільним
Ми могли б говорити про цього спікера цілий день. MAD PX2-64 має таке ж тканинне оточення 3R, що й середньочастотні динаміки PM2, що дозволяє робити правильні рухи так, як ви цього хочете. Поки ви демонструєте друзям, що у вас є, мідне кільце, що замикає, знижує спотворення, а вентиляція DVS піклується про все нагрівання. Цей коаксіальний динамік допоможе вам почути максимум задоволення від улюблених мелодій!
РОБИМО ЦЕ ЗА ШЛЯХОМ SPL
Ви можете досягти більшого, ніж дві пари колонок, та гаразд! Чим більше, тим краще, і ми хочемо, щоб ви говорили якнайголосніше. Щоб спростити завдання, ми розмістили на динаміці дві клеми S2 з гвинтовими/лопатковими хрестоподібними головками. Таким чином, ви можете створювати, розширювати та модернізувати свою звукову систему, не витрачаючи час на встановлення.
Характеристики
- тип АС: коаксіальна
- типорозмір АС:16-17 см (6-6.5")
- рекомендовано для: гучний звук (SPL)
- кількість смуг: 2 смугова
- потужність RMS: 100 Вт
- максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 95 ~ 23000 Гц
- чутливість: 95 дБ
- опір:4 Ом
- діаметр звукової котушки НЧ/СЧ: 38 мм
- матеріал кошика НЧ/СЧ:штампована сталь
- матеріал дифузора НЧ/СЧ:Пресований папір
- матеріал магніту НЧ/СЧ:Ферріт
- матеріал підвісу НЧ/СЧ:Тканина
- звукова котушка ВЧ: 25 мм
- матеріал мембрани ВЧ: шовк
- матеріал магніту ВЧ: неодим
- зовнішній діаметр: 165 мм
- монтажний діаметр: 144 мм
- монтажна глибина: 74 мм
- захисні грати: немає в комплекті
- вага:2.5 кг
- Fs (резонансна частота): 99.6 Гц
- Qts:0.76
- VAS: 7.8 л
- Qms:7.08
- Qes:0.84
- термін гарантії: 12 місяців
- Бренд:GAS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 23000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 95 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,7" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 95 дБ |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 99.6 Гц |
| діаметр звукової котушки НЧ/СЧ: | 38 мм |
| захисні решітки: | нема в комплекті |
| Звуку котушка ВЧ: | 25 мм |
| матеріал дифузора НЧ/СЧ: | пресований папір |
| матеріал корзини НЧ/СЧ: | штампована сталь |
| матеріал магніту ВЧ: | неодим |
| матеріал мембрани ВЧ: | шовк |
| матеріал підвісу НЧ/СЧ: | Тканина |
| монтажний діаметр: | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Монтажна глибина | 74 мм |
- Ціна: 3 090 ₴/пара





