
Сабвуфер Voice SP-387
- Готово до відправки
- Код: 73592
6 150 ₴
1500 ват раскачает ваш багажник!усилки есть по наличию пишите подберем!
Сабвуферний динамік
Діаметр 15" (30 см)
Потужність 750/1500 Вт
Опір котушки 2+2 Ом
Настановна глибина 185 мм
Основна характеристика:
Цей динамік готовий вразити тебе не тільки своєю потужністю, а й гарною якістю звучання. Його відмінна риса — це підвіс із ребрами, який забезпечує покращену лінійність ходу рухомої частини. Також це рішення позитивно впливає на якість відтворення звуку. Високотемпературна 2,5-дюймова чотиришарова звукова котушка на алюмінієвому каркасі, намотана мідним проводом, стабільно тримає номінальну потужність. Сабвуфер оснащений розвиненою системою охолодження, яка забезпечує ефективний відвід тепла навіть при тривалому використанні на високій гучності.
| Тип | Сабвуферний динамік |
| Типорозмір | 15" (38 см) |
| Номінальна потужність (RMS) | 750 Вт |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Чутливість | 87 дБ |
| Опір котушки | 2+2 Ом |
| Діаметр звукової котушки | 3" (76,2 мм) |
| Матеріал обмотки котушки | Mідь (Cooper) |
| Тип звукової котушки | Подвійна 4-шарока, високотемпературна |
| Матеріал магніту | Ферріт |
| Матеріал дифузора | Целюлоза |
| Матеріал підвісу | Пінорезина |
| Кошик | Штампована сталева |
| Параметри Тіля-Смолла | |
| Резонансна частота (Fs) | 29,5 Гц |
| Еквівалентний обсяг (Vas) | 87,68 л |
| Механічна добротність (Qms) | 7,39 |
| Повна добротність (Qts) | 0,577 |
| Лінійний хід (Xmax) | 17 мм |
| Розмір та упаковка | |
| Зовнішній діаметр, мм | 391 |
| Установчий діаметр, мм | 357 |
| Настановна глибина, мм | 185 |
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 6 150 ₴




