
Сабвуферний динамік SP-305 D2 1000ват
- Готово до відправки
- Код: 73590
4 560 ₴
Коротко про Voice SP-305 :
Сабвуферний динамік
Діаметр 12" (30 см)
Потужність 500/1000 Вт
Опір котушки 2+2 Ом
Настановна глибина 165 мм
Основна характеристика:
Цей динамік готовий вразити тебе не тільки своєю потужністю, а й гарною якістю звучання. Його відмінна риса — це підвіс із ребрами, який забезпечує покращену лінійність ходу рухомої частини. Також це рішення позитивно впливає на якість відтворення звуку. Високотемпературна 2,5-дюймова
4-шарова звукова котушка на алюмінієвому каркасі, намотана мідним проводом, стабільно тримає номінальну потужність. Сабвуфер оснащений розвиненою системою охолодження, яка забезпечує ефективний відвід тепла навіть при тривалому використанні на високій гучності.
| Тип | Сабвуферний динамік |
| Типорозмір | 12" (30см) |
| Номінальна потужність (RMS) | 500 Вт |
| максимальна потужність | 1000 Вт |
| Чутливість | 85 дБ |
| Опір котушки | 2+2 Ом |
| Діаметр звукової котушки | 2,5" (63,5 мм) |
| Матеріал обмотки котушки | Mідь (Cooper) |
| Тип звукової котушки | Подвійна 4-шарока, високотемпературна |
| Матеріал магніту | Ферріт |
| Матеріал дифузора | Пресована целюлоза |
| Матеріал підвісу | Пінорезина |
| Кошик | Штампована сталева |
| Параметри Тіля-Смолла | |
| Резонансна частота (Fs) | 30,7 Гц |
| Еквівалентний обсяг (Vas) | 42,12 л |
| Механічна добротність (Qms) | 6,57 |
| Повна добротність (Qts) | 0,568 |
| Лінійний хід (Xmax) | 16 мм |
| Розмір та упаковка | |
| Зовнішній діаметр, мм | 315 |
| Установчий діаметр, мм | 282 |
| Настановна глибина, мм | 165 |
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Основні атрибути | |
| Типорозмір | 12" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вбудований підсилювач | Да |
| Корпус сабвуфера | Да |
| Форма | Кругла |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Тип | Сабвуфер |
- Ціна: 4 560 ₴





