
Автомобільна акустика 165мм 240ват Voice SP-65 SQL
- Готово до відправки
- Код: 76220
2 990 ₴/пара
Опис
Voice SP-65 SQL- це естрадні автомобільні середньочастотні динаміки, що виділяються неймовірно гучним та чистим звуком. Їхні основні переваги - виверене амплітудно-частотне характеристики (АЧХ) та максимальна деталізація естрадного звучання, сполучені з панчем та чіткою структурою звуку.
Динаміки оснащені високоякісним феритовим магнітом, який забезпечує підвищений магнітний потік, високу потужність та кращу ефективність. Завдяки високотемпературній мідній звуковій котушці діаметром 1.5", вони не тільки забезпечують стійкість і надійність, але й гарантують бездоганну якість звуку навіть при тривалому використанні.
Зручні пружинні термінали роблять підключення легким і швидким, а також забезпечують міцне з'єднання.
Характеристики:
- Тип: Середньочастотні
- Діаметр динаміка: 6.5" (165 мм)
- Потужність (RMS/Максимальна): 120 Вт / 240 Вт
- Діапазон частот: 100 – 13 000 Гц
- Чутливість: 97 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр котушки: 1.5" (38,1 мм)
- Матеріал корзини: Сталь
- Матеріал підвісу: Тканина
- Матеріал дифузора: Пресована целюлоза
- Матеріал магніту: Ферит
- Кількість в упаковці: Пара
- Зовнішній діаметр, мм: 172
- Діаметр установки, мм: 149
- Встановлювальна глибина, мм: 63
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 13000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 97 дБ |
- Ціна: 2 990 ₴/пара






