
Автоакустика компонентная 165мм UAudio Malva M6 280ват дифузор карбон
- Готово до відправки
- Код: 11955
3 670 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компонентна акустика UAudio Malva M6 від українського виробника. Динаміки зі штампованим кошиком та надійним дифузором зі склотканини.
Серія Malva дозволяє використовувати динаміки від малопотужного підсилювача, вбудованого в головний пристрій, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Загальні характеристики- Тип: 2-х компонентна
- Типорозмір: 6 - 7 "(16 - 17см)
- Номінальна потужність (RMS): 80 Вт
- Максимальна потужність: 140 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 – 20000 Гц
- Чутливість (SPL): 90 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр котушки ВЧ: 1" (25 мм)
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 1" (25мм)
- Матеріал підвісу НЧ: Бутилкаучук
- Матеріал дифузора НЧ: Скловолокно
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Штампована сталева
- Резонансна частота (Fs): 65 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 13.9
- Механічна добротність (Qms): 3.86
- Повна добротність (Qts): 0.53
- Електрична добротність (Qes): 0.61
- Лінійний хід (Xmax): 2.1
- Площа дифузора Sd: 139
- Зовнішній діаметр, мм: 165
- Установчий діаметр, мм: 144
- Настановна глибина, мм: 62
- Кількість в упаковці: 4 шт. / комплект
- Вага з упаковкою: 3 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AudioBeat |
| Країна виробник | Україна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,7" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
- Ціна: 3 670 ₴/комплект










