-5% за промокодом

Автомобільні світлодіодні лінзи AMS ULTIMATE U7 LASER 3" F 5500K 57/67W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 30287
11 990 ₴
9 989 ₴
-17%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лінзи AMS Ultimate U7 LASER 3.0 F
- Світлодіодні лінзи головного світла 3" (70 мм);
- Встановлення в лінзовану оптику (стандарт кріплення Hella3);
- Світлова температура 5500K, комфортне біле світло;
- Потужність 57 Вт (ближнє світло), 67 Вт (дальнє світло);
- Система з 2 діодів та відбивачів + лазерний чіп для дальнього світла;
- Вбудований драйвер живлення;
- Активна система охолодження (вентилятор + радіатор);
- Система інтелектуального термоконтролю;
- Номінальна напруга 12 В.
Важливі переваги білед лінз AMS Ultimate U7 LASER 3.0 F
- У пристрої використовується сучасна лазерна технологія, що дозволяє в режимі далекого світла створити щільний пучок, здатний висвітлити дорожнє полотно на відстань до 500 м;
- Потужність ламп – 67 Вт для далекого та 57 Вт для ближнього світла, що, разом із оптичними характеристиками пристрою, гарантує відмінне освітлення дорожньої колії та узбіччя, у тому числі, за поганих погодних умов;
- Пристрій добре захищений від пилу та вологи, оскільки оптична система розміщена в герметичній частині корпусу;
- Легка установка – лінзи легко монтуються в стандартні фари з діаметром 3";
- Високий робочий ресурс, що вимірюється десятками тисяч годин;
- Дворічна гарантія від надійного виробника;
- Чітка світлотіньова межа освітлення – фари з такими лінзами не засліплюють зустрічний автотранспорт.
- Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMS |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 76.2 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 67 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 5500K |
- Ціна: 9 989 ₴














