
Автомобільні LED лінзи AMS ULTIMATE S2 3.0 F 5500К 55/60W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 29120
10 490 ₴
Автомобільні лінзи світлодіодні AMS ULTIMATE S2 3″ F
Український бренд AMS - перевірений і надійний, і LED лінзи в фари його виробництва давно зарекомендували себе найкращим чином. Саме тому якщо Вам необхідно змінити штатне освітлення в автомобілі на більш якісне і при цьому немає бажання витратити зайві гроші, рекомендуємо придивитися до цієї моделі. AMS ULTIMATE S2 3" F вирізняються високою потужністю, сучасною системою охолодження і підходять для встановлення без доопрацювання оптики.
Виробник рекомендує використовувати ці світлодіодні лінзи для головного світла. ULTIMATE S2 3" F забезпечують широкий світловий пучок, який відмінно висвітлює дорогу і узбіччя, при цьому спостерігається чітка світлотіньова межа. Висока енергоефективність і значна яскравість роблять цей варіант широко затребуваним у автомобілістів.
Основні властивості AMS ULTIMATE S2 3" F
- Висока потужність - 55 Вт (ближнє світло), 60 Вт (дальнє світло);
- Колірна температура 5500К - світло лінз біле, максимально комфортне для сприйняття всіма учасниками дорожнього руху, воно не засліплює і водночас дає змогу роздивитися всі деталі на досить великій відстані;
- Світлодіодні лінзи 3" (70 мм) - підходять для головного світла, розраховані під стандарт кріплення Hella3;
- Безпечна експлуатація - інтелектуальний контроль температури не дає змоги лінзам перегріватися;
- Комбінована система охолодження - використано багатошаровий радіатор із вентилятором;
- Металевий відбивач - з вакуумним напиленням алюмінію;
- Міцний алюмінієвий корпус - повністю захищений від потрапляння пилу і вологи, а також від механічних пошкоджень.
Важливі переваги LED лінз AMS
- Універсальна конструкція - призначена для лінзових фар 3 дюйми;
- Зменшена тепловіддача - безпечна робота в будь-яких умовах з підвищеною характеристикою яскравості;
- Вбудований драйвер живлення - лінзи компактні та зручні для встановлення;
- Висока надійність - завдяки комбінованій системі охолодження, міцному корпусу і безпечним характеристикам потужності.
- Гарантія 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 76.2 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Лампи в комплекті | Діодні |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 60 Вт |
| Регулювання фар | Механічне |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 5500K |
| Діаметри лінзи | 3 |
- Ціна: 10 490 ₴







