Безкоштовна Доставка

Автомобільні світлодіодні лінзи AMS ORIGINAL A7 3.0 F 55W 5500K (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 29114
7 490 ₴
7 489 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лінзи Bi-led AMS Original A7 3" F/R
Основні особливості та переваги
- Світлодіодні лінзи головного світла 3" (70 мм);
- Встановлення в лінзовану оптику (стандарт кріплення Hella3);
- Світлова температура 5500К, комфортне біле світло;
- Потужність 48 Вт (ближнє світло), 55 Вт (дальнє світло);
- Система з 2 діодів і відбивачів;
- Вбудований драйвер живлення;
- Активна система охолодження (вентилятор + радіатор);
- Система інтелектуального термоконтролю;
- Номінальна напруга 12 В;
- Універсальна конструкція, яка підходить для всіх лінзових фар розміром 3";
- Чітка світлотінева межа ближнього світла;
- Потужне дальнє світло;
- Система інтелектуального термоконтролю; Система інтелектуального термоконтролю;
- Оригінальний чип Genesis Photonics;>
- Комфортна для ока температура світла;
- Унікальна конструкція з двох пластикових відбивачів;
- Використання високоточного обладнання, а також ретельний контроль якості під час виробництва.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMS |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 9500 лм |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 5500K |
| Діаметри лінзи | 3 |
- Ціна: 7 489 ₴













