
Коаксіальна автоакустика JBL STAGE3 427F (10см 30Вт/150Вт 3 Ом)
- Готово до відправки
- Код: 51405
2 599 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільна акустика JBL Stage3 427F представляє ідеальне поєднання передових технологій, високоякісної інженерії та спадщини професійного звуку JBL. Ці динаміки забезпечують високу продуктивність і точність відтворення звуку у вашому автомобілі, ідеально підходять для модернізації заводської акустичної системи. Завдяки інноваційним технологіям, таким як конуси Plus One™ і купольні твітери з крайовим приводом, ці динаміки забезпечують чудову якість звуку та глибокий бас.
Основні переваги:
- Plus One™ Woofer Cones: патентовані поліпропіленові конуси з більшою площею на 35%, що підвищує ефективність до 2 дБ.
- Купольний твітер з крайовим приводом: забезпечує ширший і гладший високочастотний відгук.
- Інженерна підгонка: точна підгонка забезпечує ідеальне встановлення в заводські місця для динаміків.
- Зовнішній кросовер з контролем рівня твітера 0/+2 дБ: дозволяє точне керування розподілом частот для оптимального звучання.
- Конструкція з вентильованим корпусом: охолоджує звукові котушки для зниження спотворень та подовження терміну служби динаміка.
Акустика JBL STAGE3 427F
- 4-дюймові (100 мм) двосмугові автомобільні динаміки
- Потужність: 30 Вт / 150 Вт
- Чутливість (при 2,83 В): 90 дБ
- Діапазон відтворюваних частот: 75 Гц - 20 кГц
- Номінальний опір: 3 Ом
- Резонансна частота: Fs=109 Гц
- Q-фактор: Qts=1,5
- Матеріал СЧ/НЧ дифузора: поліпропілен
- Колір СЧ/НЧ дифузора: чорний
- Технологія: Plus One™
- Інтегрований внутрішній кросовер: твітер
- Частота зрізу кросовера: 7000 Гц
- Матеріал корпусу: штампована сталь
Розміри динаміка :
- Діаметр: 102 мм
- Діаметр встановлення: 92 мм
- Монтажна глибина: 47 мм
Комплектація:
- 2 автомобільних динаміки JBL STAGE3 427F
- 8 гвинтів
- 8 монтажних затискачів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 75 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 599 ₴/пара




