
Активний сабвуфер в авто Cyclone SB-300 проводка в комплекті (автомобільна акустика)
- Готово до відправки
- Код: 100003983
6 899 ₴
Корпусний активний сабвуфер Cyclone SB300 під час під'єднання до будь-якого головного пристрою дає змогу отримати чистий і потужний бас, що доповнить звучання акустичної системи. У конструкції передбачено приєднання сигналу до сабвуфера через тюльпани RCA або безпосередньо від штатних динаміків (через окремий роз'єм — Високорівневий вхід)
Сабвуфер Cyclone SB300 активний з проводами в комплекті, фазоінвертор
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Сабвуфер активний
- Розмір динаміка: 300 мм (12")
- Номінальна потужність: 400 Вт
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Частотний діапазон: 20-200 Гц
- Розмір котушки: 38 мм
- Матеріал дифузора: папір
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 87 дБ
- Розмір конструкції: (ш/в/г) 479/353/389
- Гарантія — 12 місяців
Функціональні можливості
- Типорозмір: 12" (300 мм)
- Опір, Ом: 4
- Номінальна потужність, Вт: 400 Вт
-
Активний корпусний
Однокатушковий
Фазоінвертор: Є
Динамік 12" (30 см)
Номінальна потужність 400 Вт
Розмір 479 x 353 x 389 мм
Комплектація
Сабвуфер + дроти для під'єднання
звукової котушки: Одинарна, високотемпературна Матеріал магніту: Ферит Матеріал дифузора:. Целюлоза Матеріал підвісу: Гума Тип кошика: Штампована сталева оформка корпусу: ЗЯ-закритий Додатково Вхід високого рівня (HIINPUT): ЕСТ Роз'єм регулятора баса (RЕМОТЕ): ЕСТ Виносний регулятор баса: У комплекті Силові термінали: Під-клемому (вилка) Акустичні термінали: Під-клемму (вилка) Розміри та паковання Розміри (ДхШхВ), мм: 429хЗ0ЗхЗ55 Кількість у пакованні: 1 шт. Вага виробу, кг: 10 кг Офіційна гарантія: 12 міс.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 2400 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 87 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
- Ціна: 6 899 ₴




