
Штатная камера Sigma для Audi A3, A4, A4L/Volkswagen Touran, Tiguan, Weiling, Sagitar, Lavida Plus/Skoda Superb, Octavia, Octavia
- Готово до відправки
- Код: 1322
1 068 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Штатна камера Sigma для Audi A3, A4, A4L/Volkswagen Touran, Tiguan, Weiling, Sagitar, Lavida Plus/Skoda Superb, Octavia, Octavia Wagon (5)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип камери | Універсальна |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Довжина кабелю | 6 см |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Матриця | |
| Тип матриці | AHD |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
- Ціна: 1 068 ₴/комплект



