
Автомобільні лінзи 60вт Decker LED BL 3.0" R-10 5500 К 50/60 W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 005033
7 798 ₴
6 798 ₴
-13%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коротко о Decker LED BL 3.0" R-9 55W:
Діаметр лінзи: 3"
Температура світіння: 5500 К
Світло: Близьке +Дильнє
Потужність: 50/60 Вт
Живлення: 12 v
Ціна вказана за комплект
Опис товару
Bi-LED лінза для встановлення в штатні місця;
Діаметр — 3” (76 мм);
Можливість встановлення з масками для бі-ксенонових лінз із діаметром 3";
Рівномірне та широке розподілення світла по ближнього;
Покращене дальнє світло;
Два режими роботи ближній/далекий (перемикання на дальній за допомогою механічної шторки);
Вбудований контролер LED;
Колірна температура: 5500K;
2 LED-чипи + 2 відбивачі;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор із вентилятором;
активна інтелектуальна система контролю температури;
Мінімальні розміри вентилятора для зручності встановлення;
Робоча напруга 9-16V;
Потужність — 50 Вт (ближній) і 60 Вт (далекий);
ЦЕНА ВКАЗАНА ПО КОМПЛЕКТ
Під'єднання лінзи:
Ближнє світло
Червоний дріт +12 В
Чорний дріт — 12 В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно під'єднати
Блакитний дріт +12 В
Білий дріт — 12 В
Гарантія 36 місяців.
Функціональні можливості
Тип лінзи: Bi LED лінза
Потужність: 60 Вт
Цвет: 5500K
Діаметр лінзи: 3.0" (76 мм)
Напруга бортового ланцюга: 9-16В
Комплектація
Bi Led лінзи
Індивідуальне паковання
Опис
Новинка серед компактних, але потужних Bi-Led лінз від виробника Aozoom – Decker R-10. Це чудове поєднання розумного бюджету та дійсно ефективного результату. Завдяки продуманим розмірам і короткій задній частині модулі підійдуть майже для всіх автомобілів на заміну вигорілих штатних лінз. А з звичайні рефлекторні фари можна встановити методом "на шпильки".
Це двочипові Bi-Led — тобто на ближнє й дальнє світло окремі відбивачі та світлодіоди, тому обидва режими дають чудове освітлення.
Ви отримуєте дуже яскраве та широке ближнє світло потужністю 50 Вт. Такий результат забезпечує чудову видимість у мокру, а поготів у суху погоду. Дальнє світло забезпечує ще більшу видимість із потужністю 60 Вт.
За охолодження відповідає кулер і алюмінієвий корпус, що слугує радіатором. А для забезпечення правильного охолодження є інтелектуальна система контролю. Світлодіодні чипи розташовані на мідній пластині для швидкого відведення температури. А для їхньої довговічності завжди працюють термодатчики.
Впевненості в довговічності та надійності додає розширена гарантія без додаткових доплат і дій, адже за замовчуванням на Bi-Led Декер R10 Ви отримуєте цілих 3 роки гарантії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
- Ціна: 6 798 ₴




