
Автомобільні світлодіодні лінзи Cyclone LED BL 2.5" I3 40/50W 5500К (комплект)+ масок в подарунок
- Готово до відправки
- Код: 008559
3 500 ₴
2 799 ₴
-20%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лінзи (Bi LED) в автомобільних фарах ближнього світла є одним із найважливіших елементів у системі освітлення автомобіля. Вони дозволяють покращити видимість у темний час доби і за поганої погоди, знижують навантаження на водія та підвищують безпеку на дорозі.
Однією з головних переваг є те, що світлодіодні лінзи споживають менше енергії, ніж традиційні галогенні лампи, що є особливо важливим для автомобілів.
Лінзи в автомобільних фарах ближнього світла забезпечують яскравіше і рівномірніше освітлення дороги, ніж традиційні галогенові лампи. Це дозволяє водієві бачити дорогу краще та реагувати на небезпеку швидше.
Ще однією перевагою світлодіодних лінз є їхня довговічність. Вони зазвичай мають тривалий термін служби та не вимагають частої заміни, що також знижує витрати на обслуговування автомобіля.
Характеристики
BI LED лінза для встановлення в цоколь Н7/Н4;
Діаметр - 2,5" (64мм);
Колірна температура: 5500K;
Рівномірний розподіл світла як у ближньому, і на далекому світлі;
Призначена для встановлення у цоколь H7/H4 (комплектується перехідниками для встановлення);
Зовнішній контролер LED;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор;
Напруга живлення 12В-16В;
Потужність 50W
Підключення лінзи:
ближнє світло
Червоний провід +12В
Чорний провід - 12В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно підключити
Чорний тонкий провід +12В
Чорний тонкий провід - 12В
Комплектація
Bi Led лінза
Кільця проставки під цоколь Н4 і Н7
Індивідуальна упаковка
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Стекло | Мінеральна |
| Встановлення | Універсально |
| Діаметри лінзи | 2.5 |
- Ціна: 2 799 ₴





