
Сабвуфер активний у машину 1200 Вт Decker DSW-300, Корпусні авто сабвуфери 12-дюймів
- Готово до відправки
- Код: НФ-00003986
10 399 ₴
9 399 ₴
-10%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний активний сабвуфер Decker DSW-300 під час під'єднання до будь-якого головному пристрою дає змогу отримати чистий і потужний бас доповнить звучання акустичної системи. В конструкції передбачено під'єднання сигналу до сабвуферу через тюльпани RCA або безпосередньо від штатних динаміків (через окремий роз'єм — Високорівневий вхід)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Сабвуфер активний
Розмір динаміка: 300 мм (12")
Номінальна потужність: 400 Вт
Частотний діапазон: 20-200 Гц
Розмір котушки: 50 мм
Матеріал дифузора: папір
Опір: 4 Ом
Чутливість: 86 дБ
Розмір конструкції:(ш/в/г) 408/375/453
Гарантія — 12 місяців
Функціональні можливості
Типорозмір : 12" (300 мм)
Опір, Ом : 4
Номінальна потужність, Вт : 400 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 86 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Ні |
- Ціна: 9 399 ₴





