
Автомобільні cвітлодіодні лампи циклон CYCLONE LED HB3 (9005) 5000K 4600Lm type 33 12вт автолампи з пасивним охолодженням
- Готово до відправки
- Код: 000993
862 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект ламп CYCLONE LED HB3 (9005) 5000K 4600LM TYPE 33
- Інтелектуальна система охолодження забезпечує подовжений термін використання лампи.
- Малі розміри максимально наближені до галогенових ламп.
- Зручне (безпровідне) встановлення яке не потребує навиків електрика.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловидність
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор (без кулера)
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Біполярне підключення
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: HB3 (9005)
- Світловий потік: 4600 Lm;
- Колірна температура: 5000K;
- Тип світлодіодного елемента – CREE;
- Кількість елементів - 6
- Напруга живлення: 9-16 B
- Потужність 12W±10%
- Посадкова глибина – 42 мм.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 4600 лм |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | HB3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 862 ₴/комплект


