
Автомобільні світлодіодні лампи декер Decker LED GL-01 H11 6000K 55 Вт 9-32V міні лінзи
- Готово до відправки
- Код: 003159
1 762 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні LED лампи головного світла з лінзою Decker LED GL-01 6K H11 6000K 55W
- Світлодіодна лінзована лампа головного світла DECKER
- Розроблено спеціально для рефлекторної оптики, що дозволяє отримати максимальну освітленість дороги з чітким світлотіньовим кордоном.
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
- Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Встановлення лінзованої лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Хороша концентрація світла,
2. Світлотінева межа,
3. Стійкість до перепадів напруги,
4. Стійкість до вібрації,
5. Активна система охолодження: авіаційний алюміній та мідь + кулер,
6. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
7. Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип Led – 3570 CSP Chip
- Колірна температура: 6000K
- Світловий потік – 8000 LM
- Діаметр лінзи 0,71" (18мм)
- Потужність - 55W+- 10%
- Драйвер зовнішній
- Наявність CAN: Так
- Напруга бортового ланцюга: 12-32В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В, 32 В, 24 В |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | H11 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 762 ₴/пара



