
Коаксіальна акустика 16.5см 620ват 4Ома MTX TX665C
- Готово до відправки
- Код: 202301454
5 434 ₴/комплект
5 162,30 ₴/комплект
Коаксіальна акустика MTX TX665C (6,5-дюймова 2-смугова коаксіальна, 4 Ом, 90 Вт RMS, 620 Вт пік) – це високоякісні коаксіальні динаміки. Вони можуть витримувати величезну потужність, і ви не можете уявити якість звуку, яке вони можуть відтворювати. Вони оснащені найкращим: Алюмінієва рама MTX для оптимальної жорсткості, діафрагма з пресованого паперу для більшої музичності, деталізації та тепла, гігантський магніт для неймовірної потужності, дуже велика шпуля з TSV TIL діаметром 30 мм для деталізації на всіх рівнях та керування потужністю завдяки кращому охлу. феноменальний неодим. магнітний твітер та шовковий купол діаметром 28 мм для плавного та динамічного звучання, гумова підвіска, що витримує великі відхилення, залишаючись при цьому надійною.
Загальні характеристики- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 6.5" (16.5см)
- Номінальна потужність (RMS): 90 Вт
- Максимальна потужність: 620 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 40 - 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 28 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 30 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферріт
- Тип кошика НЧ: Лита алюмінієва
- Зовнішній діаметр, мм: 166
- Діаметр установки, мм: 143.5
- Настановна глибина, мм: 64.5
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 620 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 28000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,7" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 93.5 дБ |
- Ціна: 5 162,30 ₴/комплект





