
Коаксіальна автоакустика MTX TX440C
- Готово до відправки
- Код: 202301448
2 780 ₴/пара
Опис
Коаксіальна акустика MTX TX440C (2-смугова коаксіальна, 10 см, 60 Вт RMS, 415 Вт, піковий опір 4 Ом) відрізняються винятковою конструкцією, якістю звуку, ефективністю та розміром магніту. Вони роблять неймовірну роботу в оригінальному розташуванні сумісних автомобілів. М'якість і сила, з якою вони відтворюють найкращі записи, є винятковими. Напівпресована паперова мембрана, вкрита кристалами та сріблом, музична та прозора. Магнітна структура на межі розумних можливостей забезпечує разючу динаміку та потужність. М'який купольний твітер із шовку та неодимового магніту викликає захоплення. Остання характеристика рідко зустрічається в цьому ціновому діапазоні. Частіше зустрічається на моделях у два рази дорожче.
Загальні характеристики- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 4" (10 см)
- Номінальна потужність (RMS): 60 Вт
- Максимальна потужність: 415 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 60 - 25000 Гц
- Чутливість (SPL): 91,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 20 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: поліпропілен
- Матеріал магніту: Ферріт
- Зовнішній діаметр, мм: 116
- Діагностичний діаметр, мм: 93.3
- Встановлювальна глибина, мм: 45
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 415 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 91.5 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 780 ₴/пара






