
Автоакустика 13см Бас 80 ват 4 Ома Helix PF C130.2 якість звуку
- Готово до відправки
3 100 ₴/комплект
Опис
Серце HELIX PF C130.2 закладено в його технології з імпедансом 3 Ом, що дозволяє розкрити максимальний потенціал вашого підсилювача. Гарантовано передаючи кожну деталь звуку та його ефективну передачу, що призводить до потужного та захоплюючого прослуховування. Підготуйтеся огорнути звуковий пейзаж, де кожна нота, ритм і лірика оживають.
Резонуючі низькі частоти, чіткі середні тони і високі тонкість, цей динамік забезпечує звукову подорож, яка не має аналогів. Незалежно від того, чи слухаєте ви свої улюблені композиції або вирушаєте у музичну подорож, HELIX PF C130.2гарантує, що ви почуєте кожну деталь із неперевершеною точністю.
Коаксіальний динамік може похвалитися мембраною твітера з діаметром 0.52 дюйма / 13 мм та неодимовим магнітом, забезпечуючи блискучий та точний відгук верхніх частот. 5-дюймовий / 130-мм динамік оснащений поліпропіленовим конусом з впровадженими вуглецевими волокнами, надаючи жорсткості та внутрішнього гасіння для бездоганного відтворення середніх частот. Потужна магнітна система забезпечує оптимальне керування низькими частотами, створюючи потужні та швидкі баси. Індивідуальна конструкція кошика HELIX з додатковими отворами для вентиляції забезпечує ефективне охолодження котушки та високу потужність обробки.
Технічні дані:
- Потужність RMS / Макс: 50/100 Вт;
- Частотна характеристика: 70 Гц - 22 000 Гц;
- Імпеданс: 3 Ом;
- Чутливість: 91.0 дБ при 2.83 В / 1 м, 87.0 дБ при 1 Вт / 1 м;
- Матеріал конуса: TW: Mylar, W: литий поліпропілен із вбудованими вуглецевими волокнами;
- Інтегрований кросовер, нахил 6 дБ;
- Зовнішній діаметр: 129 мм / 5.08";
- Монтажний діаметр: 112 мм / 4.41";
- Монтажна глибина: 50 мм / 1.97".
Особливості:
- Висока якість звуку з глибокими басами, чистими середніми частотами та деталізованими високими частотами;
- Потужна акустична система з високим ККД завдяки технології 3 Ом;
- Невелика монтажна глибина для безпроблемного встановлення майже у всіх транспортних засобах;
- Елегантний дизайн HELIX з чорним матовим конусом та чорним блискучим дизайном Space Line;
- Твітер: купол з майлару діаметром 0.52 дюйма / 13 мм і неодимовий магніт для яскравого та чистого відгуку на високих частотах;
- Вуфер: 5-дюймовий / 130-мм НЧ-динамік з жорстким дифузором з інжектованого поліпропілену з вбудованими вуглецевими волокнами, забезпечує суттєву жорсткість з високим внутрішнім демпфуванням. Потужна магнітна система з оптимальним контролем для потужної та чистої глибини. Індивідуальний кошик HELIX з додатковими вентиляційними отворами для кращого охолодження звукової котушки та високої потужності;
- Кросовер: Вбудований із нахилом 6 дБ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helix |
| Країна виробник | Німеччина |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
- Ціна: 3 100 ₴/комплект



