Безкоштовна Доставка

Автомобільні світлодіодні лінзи AMS ORIGINAL A3 3" F/R 5000K 50W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 29113
6 490 ₴
4 199 ₴
-35%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лінзи AMS ORIGINAL A3 3" F/R 5000K
Основні властивості AMS ORIGINAL A3 3" F/R
- Універсальне застосування - лінзи призначені для встановлення у фари ближнього/дальнього світла;
- Широка сумісність - можуть монтуватися як у лінзовану фару (використовується кріплення Hella 3), так і в рефлекторну (з цоколями H4, H7, HB3, HB4), через спеціальний адаптер;
- AMS ORIGINAL A3 3" F/R розраховані на живлення 12В, тобто, призначені тільки для легкового автотранспорту;
- Лінза має вбудований драйвер живлення, що дає змогу обладнанню бути компактним і зручним для встановлення;
- Колірна температура світіння, 5000К, відповідає нейтрально-білому світлу;
- Споживана потужність пристрою: 43Вт для ближнього світла і 50Вт - для дальнього;
- Конструкція має активне охолодження (радіатор доповнений вентилятором) і забезпечена системою інтелектуального термоконтролю, який не дозволяє їй перегріватися.
Переваги AMS ORIGINAL A3 3" F/R
- Лінзи дають потужний світловий потік безпосередньо перед автомобілем, а також добре освітлюють узбіччя. При розробці своїх лінз AMS враховує специфіку вітчизняних доріг і манеру поведінки наших пішоходів і велосипедистів;
- Мають чітку світлотіньову межу і не створюють засвічувального ореолу: формують потужний яскравий пучок світла, який при цьому не засліплює водіїв зустрічного транспорту;
- Комфортна для очей водія колірна температура - AMS ORIGINAL A3 3" F/R не засліплюють зустрічні авто і дають змогу розглянути всі деталі на великій відстані;
- Активна система охолодження пристрою в поєднанні з алюмінієвим радіатором забезпечує відмінну тепловіддачу, що збільшує надійність конструкції та подовжує її ресурс;
- Подовжена гарантія - виробник впевнений у якості лінз і дає офіційну гарантію на них 2 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип охолодження | Активний |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 76.2 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Тип запчастин | Аналог |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Регулювальні мотори | Без моторів |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
- Ціна: 4 199 ₴















