Топ

Автомобільні LED лінзи SIGMA Bi-LED SUPER 3.0'' 5500K 45/50W (комплект)
- Немає в наявності
- Код: 36136
4 390 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні лінзи Sigma Bi-LED SUPER 3.0''
Діаметр лінзи: 3.0"
Температура світіння: 5500К
Світло: ближнє + дальнє
Потужність: 45/50 Вт
Живлення: 12 В
Ціна за комплект із 2-х штук!
Основні характеристики:
Sigma Bi-LED SUPER 3.0" – якісні та яскраві автомобільні лід лінзи, що просувають бюджетний сегмент на ринку автосвітла. Виробник, хоч і відомий своєю доступністю, піклується про надійність та працездатність пристроїв. Тому Sigma Bi-LED SUPER може легко конкурувати зі світовими брендами, враховуючи основні показники лід лінз.
Властивості Sigma Bi-LED SUPER 3.0":
- Впевнена потужність світлового потоку. Сучасна лазерна база лід лінз Sigma і гарна робоча напруга пристроїв (50 Вт на дальнє світло і 45 Вт на ближнє світло) дозволяють досягти гідного освітлення дорожнього полотна прямо перед автомобілем та на відстані, включаючи різні погодні сюрпризи;
- Встановити лід лінзи в автомобілі. Питання монтажу Sigma Bi-LED SUPER 3.0" максимально спрощене, оскільки є поширений стандарт кріплення Hella 3R. А самі лід лінзи відмінно працюють як у далекому режимі, так і в ближньому, але за умови коректної установки;
- Вбудований Canbus. У Сігмі подбали і про обманку на лід лінзах, щоб оминути системи автомобіля. Але тут важливо правильно підібрати і знову ж таки встановити лінзи в авто.
Переваги світлодіодних лінз Сигма:
- Комфортне свічення. Sigma Bi-LED SUPER 3.0" виробляє промені холодного білого кольору. За характеристиками світло наближене до природного освітлення, тому не навантажується візуальне сприйняття. Лінзи не будуть зліпити зустрічну смугу, якщо монтаж був зроблений правильно;
- Температурний контроль. Лід лінзи Sigma оснащений необхідними технологіями для роботи температурного контролю. Так підтримується працездатність пристрою та знижуються ризики виходу з ладу;
- Фірмовий баланс Sigma. Бренд у більшості автомобілістів асоціюється з якістю та доступністю. Тому купити Sigma Bi-LED SUPER 3.0" Ви зможете без відкладень до зарплати або свят. А самі лінзи прослужать пристойний термін як для своєї категорії.
Технічні характеристики:
- Вид Діодні (LED)
- Область застосування Близький/Далекий
- Діаметр лінзи, дюйм 3
- Тип лампи Led (вбудовані світлодіоди)
- Ангельські вічка Ні
- Температура світіння 5500К
- Потужність ближнього світла 45 Вт
- Потужність далекого світла 50 Вт
- Номінальна напруга 12 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 76.2 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип лампи | LED |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Основні атрибути | |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
- Ціна: 4 390 ₴




