
Автомобильные светодиодные линзы Cyclone LED BL 3.0 I4 40/50W (комплект)
- Готово к отправке
- Код: 000123
3 000 ₴
2 900 ₴
-3%
+380 (93) 190-10-33
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні лінзи (Bi LED) в автомобільних фарах ближнього світла є одним із найважливіших елементів у системі освітлення автомобіля. Вони дозволяють покращити видимість у темний час доби і за поганої погоди, знижують навантаження на водія та підвищують безпеку на дорозі.
- Однією з головних переваг є те, що світлодіодні лінзи споживають менше енергії, ніж традиційні галогенні лампи, що є особливо важливим для автомобілів.
- Лінзи в автомобільних фарах ближнього світла забезпечують яскравіше і рівномірніше освітлення дороги, ніж традиційні галогенові лампи. Це дозволяє водієві бачити дорогу краще та реагувати на небезпеку швидше.
-
Ще однією перевагою світлодіодних лінз є їхня довговічність. Вони зазвичай мають тривалий термін служби та не вимагають частої заміни, що також знижує витрати на обслуговування автомобіля.
Характеристики
- BI LED лінза для встановлення в цоколь Н7/Н4;
- Діаметр - 2,5" (64мм);
- Колірна температура: 5000K;
- Рівномірний розподіл світла як у ближньому, і на далекому світлі;
- Призначена для встановлення у цоколь H7/H4 (комплектується перехідниками для встановлення);
- Зовнішній контролер LED;
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор;
- Напруга живлення 12В-16В;
- Потужність 50W
Підключення лінзи:
- ближнє світло
- Червоний провід +12В
- Чорний провід - 12В
- Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно підключити
- Чорний тонкий провід +12В
- Чорний тонкий провід - 12В
Комплектація
- Bi Led лінза
- Кільця проставки під цоколь Н4 і Н7
- Індивідуальна упаковка
Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclo |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Напряжение питания | 8 В, 9 В, 12 В, 6В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Световой поток | 5500 лм |
| Диаметр линзы | 76 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | LED модуль |
- Цена: 2 900 ₴





