
Автомобильные светодиодные лампы CYCLONE LED H1 6000K type 32 автолампы циклон
- Готово к отправке
- Код: 001295
604 ₴/комплект
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
+380 (93) 190-10-33
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні лампи головного світла CYCLONE LED H1 6000K type 32
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
- Радіатор із авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не зліпите зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
- Інтелектуальна система охолодження забезпечує тривалий термін служби лампи.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор (без кулера)
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Біполярне підключення
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H1
- Світловий потік: 4800 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Тип світлодіодного елемента – GC5530;
- Напруга живлення: 9-16 B
- Потужність 15W±10%
- Посадкова глибина – 25 мм
- Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclone |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 12 В, 9 В |
| Мощность | 15 Вт |
| Световой поток | 4800 лм |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип лампы | LED |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Противотуманные фары, Дальний свет, Передние противотуманные фонари |
| Цоколь | H1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 604 ₴/комплект



