
Автомагнітола Falcon HPH-190GBT
- Готово к отправке
- Код: FN HPH-190GBT
1 197 ₴
1 137,15 ₴
Модельний ряд 1DIN магнітофонів Falcon поповнився новинкою – HPH-190GBT.
Відмінною особливістю даної магнітоли від попередника є наявність функції кольорового підсвічування лицьової частини пристрою.
Компактна магнітола має стандартну глибину 90 мм.
Falcon HPH-190GBT має 4 режими налаштування: Fader, Treble, Balance, Bass, а також багатосмуговий еквалайзер.
Наявність підсилювача радіочастот дозволяє у високій якості приймати радіохвилі.
На передній панелі розташовані слоти під USB та SD-карти, а також роз'єм під AUX.
Багатобарвне підсвічування кнопок гармонійно вписується в будь-який інтер'єр автомобіля.
Вихідна потужність 45Вт х 4 канали дозволяє створити в салоні автомобіля приємну атмосферу.
Особливості пристрою Falcon HPH-190GBT:
-Вбудований Bluetooth
-LCD мультибарвний дисплей
-Мультикольорове підсвічування клавіш
-Еквалайзер
-Годинник
-Fm-радіо (18 радіостанцій)
-4 режими налаштування звуку: Fader, Treble, Balance, Bass
-Підтримка WMA/ ID3/ Folder Function
-Вбудований підсилювач 45Втх4 каналу
-Пульт ДУ
-Роз'єм ISO
Комплектація Falcon HPH-190GBT:
-Пристрій 1 DIN Falcon HPH-190GBT
-Пульт ДУ
-Комплект дротів для підключення
-Інструкція
-Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Falcon |
| Страна производитель | Китай |
| RCA-выходы | 2 пары |
| USB-интерфейс | Да |
| ГЛОНАСС | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество каналов | 4 |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Наличие GPS-модуля | Нет |
| Наличие Wi-Fi | Нет |
| Мощность | 45 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип экрана | TFT |
| Типоразмер | 1 DIN |
| Совместимость с моделью | Falcon |
| Входы и выходы | |
| Входы и выходы | Выход на сабвуфер, Аудиовыход |
| Дополнительные характеристики | |
| Отображение тэгов | Нет |
| Усиление басов | Да |
| Функция записи | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-роз'єм: | Фронтальний |
| Версия Bluetooth | 4.2+ |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Диагональ экрана (дюйм) | 1 din |
| Діапазони: | 87,5-108,0 МHz |
| Знімна передня панель: | Не знімна |
| Кількість осередків пам'яті для радіостанцій, (AM діапазон): | 6 |
| Кількість осередків пам'яті для радіостанцій, (FM діапазон): | 12 |
| Максимальная выходная мощность | 4х45Вт |
| Монтажний розмір: | 1 DIN |
| Підсвічування кнопок: | Мультіколір |
| Рабочая температура | -20°C – +70°C |
| Робоча напруга: | 12V |
| Роз'єм AUX: | Присутня |
| Роз'єм під SD-карту: | Присутня |
| Температура зберігання: | -30°C – +80°C |
- Цена: 1 137,15 ₴






